Kontakt

Lär känna våra anställda

TEKNISK DIREKTÖR

Anders Hvassing

anders@flowe.se

PROJEKTLEDARE/JURIDISK RÅDGIVARE

Anine Tharaldsen

anine@flowe.se

EKONOMIANSVARIG

Liv Listog

liv@flowe.se

Marknadschef

Marthe Myren Leistad

marthe@flowe.se

Projekt- och marknadskoordinator

Anne Sophie Bringsverd

annesophie@flowe.se

VD

Marius Plejdrup Rønningen

marius@flowe.se

Företagsutvecklare

Carl Petter Salberg

carlpetter@flowe.se

Country Manager Sverige

Henrik Nell

henrik@flowe.se
+46 (0)79 335 20 42

Vi vill gärna höra av dig

Fyll i formuläret så tar vi kontakt med dig så snabbt vi kan.